Archiv

Andělé z lesa
3.4.2024 v 14:00, BRNO; Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Kriplštreka
27.3.2024 v 19:00, BRNO; Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Tři tváře japonské komedie
13.3.2024 v 19.30, BRNO; Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Sávitrí
13.3.2024 v 8:15, ROSICE; Kino Panorama, Kpt. Jaroše 50
Sávitrí
12.3.2024 v 10:15, ROSICE; Kino Panorama, Kpt. Jaroše 50
Sávitrí
12.3.2024 v 8:15, Rosice, Kino Panorama, kpt. Jaroše 50
Stínodílna - výtvarná dílna
3.3.2024 v 16:00, BRNO; Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Spoutaný trávou
3.3.2024 v 15:00, BRNO; Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
22.2.2024 v 19:00, BRNO; Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Sávitrí
18.2.2024 v 15:30, ZLÍN; Živý Zlín - zámek
Kriplštreka
14.2.2024 v 19:00, BRNO; Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Adventní zpívání pro školy
19.12.2023 v 11.00, Líšeň; Rašelinová 11
Adventní zpívání pro školy
19.12.2023 v 9.30, Líšeň; Šimáčkova - u hřbitova
Sávitrí
18.12.2023 v 10:00, BRNO; KLub Leitnerka, Leitnerova 2
Stínodílna - výtvarná dílna
17.12.2023 v 16:00, BRNO; Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Sávitrí
17.12.2023 v 15:00, BRNO; Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Adventní zpívání pro školy
15.12.2023 v 10.00, Líšeň; nám. Karla IV.
Kriplštreka
13.12.2023 v 19:00, BRNO; Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Kriplštreka
6.12.2023 v 19:30, BRNO, Dělňák Líšeň, Klajdovská 28
Stínodílna - výtvarná dílna
3.12.2023 v 18:00, BRNO; Moravské zemské muzeum; Palác šlechtičen, Kobližná 1
Spoutaný trávou
3.12.2023 v 17:00, BRNO; Moravské zemské muzeum, Palác šlechtičen, Kobližná 1
Kriplštreka
1.12.2023 v 19:00, BRNO; Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
17.11.2023 v 19:00, BRNO, Mor. náměstí, vedle Jošta, hraje se ve vojenském stanu
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
17.11.2023 v 17:00, BRNO; Moravské nám., stan vedle Jošta
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
16.11.2023, BRNO, Gymnázium Brno, tř. kpt. Jaroše
Workshop Maska a loutka pro #buďjamák!
4.11.2023 v 11.15, DiFa JAMU
Loutkodílna
24.9.2023 v 15:00, BRNO; Björnsenův sad
Figurkov
17.9.2023 v 14:00, KŘOVÍ, Farní den
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
16.9.2023 v 19:00, MALEŠICE, Stodola Chez Nous, Malešice 27
Jezevec na borovici
16.9.2023 v 16:00, MALEŠICE, Stodola Chez Nous, Malešice 27
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
13.9.2023 v 19:00, PARDUBICE
Spoutaný trávou
2.9.2023 v 20:30, BABICE NAD SVITAVOU; Festival MeziLesy; lesní hřiště
Festival ČTVRTSTOLETÍ Divadla Líšeň
25.8.2023, Dvorková scéna Divadla Líšeň, Obecká 13
Andělé z lesa
18.8.2023 v 20:30, BRNO; Dvorková scéna Divadla Líšeň, Obecká 13
Výstava loutek Antonína Maloně
18.8.2023 v 17:00, Dvorková scéna Divadla Líšeň, Obecká 13
Žabáci
11.8.2023 v 19:30, BRNO; Dvorková scéna Divadla Líšeň, Obecká 13
Výstava loutek Antonína Maloně
11.8.2023 v 17:00, Dvorková scéna Divadla Líšeň, Obecká 13
Žabáci
30.7.2023 v 15:00, SVITAVY; park Jana Palacha
Paramisa (Chytrý hloupý Rom) a hudebně-taneční workshop v Jihlavě
16.7.2023 v 17:00, JIHLAVA, Parkán u Brány Matky Boží
Sávitrí
7.7.2023 v 20:00, Jičín, Valdštejnská lodžie
Figurkov
6.7.2023 v 11:00, Slavonice, Dvůr Spolkového domu
Jezevec na borovici
6.7.2023 v 10:00, Slavonice; Dvůr Spolkového domu
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
30.6.2023 v 19:30, Hradec Králové; plenér u řeky
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
23.6.2023 v 19:00, JIHLAVA; Park Jana Masaryka; Festival Havíření
Sávitrí
16.6.2023 v 19:00, KUKS, festival Malá loutková inventura
Jezevec na borovici
10.6.2023 v 16:00, BRNO - LÍŠEŇ, Zahrada Orlovny, Holzova 7
Figurkov
10.6.2023 v 15:00, BRNO - LÍŠEŇ, Zahrada Orlovny, Holzova 7
Paramisa (Chytrý hloupý Rom) a hudebně-taneční workshop na festivalu HABROVKA
3.6.2023 v 17:45, Zahrada Kostela sv. Františka z Assisi, U Habrovky, Praha
Sávitrí
29.5.2023 v 11:00, VODŇANY, Městské kulturní středisko
Sávitrí
29.5.2023 v 9:00, VODŇANY, Městské kulturní středisko
Stínodílna - výtvarná dílna
28.5.2023 v 16:00, VODŇANY, Městské kulturní středisko
Sávitrí
28.5.2023 v 15:00, VODŇANY, Městské kulturní středisko
Spoutaný trávou
17.5.2023 v 14:00, BRNO, Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
12.5.2023 v 19:00, BRNO; Moravské nám., u Jošta
Spoutaný trávou
26.4.2023 v 17:00, LUBLAŇ, Lutkovno gledališče Ljubljana
Spoutaný trávou
26.4.2023 v 11:00, LUBLAŇ, Lutkovno gledališče Ljubljana
Spoutaný trávou
22.4.2023 v 10:00, Pécs
Spoutaný trávou
21.4.2023 v 16:00, Pécs
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
12.4.2023 v 19:00, BRNO, Moravské nám., u Jošta
Stínodílna - výtvarná dílna
31.3.2023 v 19:00, BRNO, Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Spoutaný trávou
31.3.2023 v 18:00, BRNO, Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Stínodílna - výtvarná dílna
30.3.2023 v BRNO, Janáčkova akademie múzických umění,
Sávitrí
29.3.2023, Praha, Klub Mlejn
Žabáci (Sny starého dědka)
26.3.2023 v 15:00, BRNO; Klub Leitnerova, Leitnerova 2
Konference Loutkové divadlo - Věc veřejná?
9.3.2023 v 9:30, HRADEC KRÁLOVÉ, Divadlo Drak
Stínodílna - výtvarná dílna
26.2.2023 v 17:00, Chvalčov, Kulturní dům
Sávitrí
26.2.2023 v 16:00, CHVALČOV; Kulturní dům Chvalčov
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
25.2.2023 v 19:00, CHVALČOV; Kulturní dům Chvalčov
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
24.2.2023 v 19:00, BRNO, Klub Leitnerova, Leitnerova 2
Stínodílna - výtvarná dílna
19.2.2023 v 18:00, PRAHA-Suchdol; Komunitní centrum Půda, Suchdolské nám. 734/3
Sávitrí
19.2.2023 v 17:00, PRAHA-Suchdol; Komunitní centrum Půda, Suchdolské nám. 734/3
Líšeňské ostatky
18.2.2023 v 13:45, Brno-Líšeň
Žabáci (Sny starého dědka)
12.1.2023 v 14:00, BRNO; Klub Leitnerova, Leitnerova 2
Žabáci (Sny starého dědka)
11.1.2023 v 14:00, BRNO; Klub Leitnerova, Leitnerova 2
Andělé z lesa
19.12.2022 v BRNO-LÍŠEŇ, Dělňák Líšeň, Klajdovská 28,
Stínodílna - výtvarná dílna
18.12.2022 v 16:00, BRNO, Dělňák Líšeň, Klajdovská 28
Andělé z lesa
18.12.2022 v 15:00, BRNO-LÍŠEŇ, Dělňák Líšeň, Klajdovská 28
Sávitrí
17.12.2022 v 17:00, BÍLOVICE NAD SVITAVOU, sál Obecní hospody
Andělé z lesa
10.12.2022, JIČÍN, Valdštejnská lodžie
Stínodílna - výtvarná dílna
3.12.2022 v 15:00, Roztoky u Prahy; Ateliér PlechOn (za městskou knihovnou) Jungmannova 093
Spoutaný trávou
3.12.2022 v 14:00, Roztoky u Prahy; Ateliér PlechOn (za městskou knihovnou) Jungmannova 093
Hygiena krve
29.11.2022 v 19:00, BRNO, Klub Leitnerova
Zpověď bachaře
28.11.2022 v 19:00, BRNO, Klub Leitnerka
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
23.11.2022 v 9:45, MALOVICE, Švestkový dvůr
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
21.11.2022 v 19:00, KLADNO, Kino Sokol T. G. Masaryka 2320
Daria Gosteva (RU): Moskva-Dačnoje
17.11.2022 v 20:45, BRNO, kavárna Trojka
DISKUZE s tvůrci inscenace a DARIOU GOSTEVOU (RU) a představení PUTIN LYŽUJE /hra o zrození vraha/
17.11.2022 v 19:15, BRNO, ve vojenském stanu u Jošta na Moravském náměstí
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
17.11.2022 v 18:15, BRNO, Moravské náměstí u Jošta
Daria Gosteva (RU): Moskva-Dačnoje
17.11.2022 v 17:15, BRNO, kavárna Trojka
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
17.11.2022 v 16:00, BRNO, Moravské náměstí u Jošta
Žabáci
6.11.2022 v 16:00, BRNO; Zahrada Orlovny, Holzova 7
Figurkov
6.11.2022 v 15:00, BRNO; Zahrada Orlovny, Holzova 7
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
7.10.2022 v 19:15, KWIDZYN, International Festival Animo
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
7.10.2022 v 11:00, KWIDZYN, International Festival Animo
Zpověď bachaře
28.9.2022 v 20:00, BANSKÁ BYSTRICA, Bábkové divadlo na Rázcestí, Skuteckého 127
PARAMISA (Chytrý hloupý Rom) a hudebně-taneční workshop ve Volyni
25.9.2022 v 15:00, VOLYNĚ, nádvoří Tvrze
PARAMISA (Chytrý hloupý Rom) a hudebně-taneční workshop na festivalu Otakar na kostkách
24.9.2022 v 18:00, ČESKÉ BUDĚJOVICE, u Rabenštejnské věže
Beseda s fotografkou MAJDOU SLÁMOVOU a představení PUTIN LYŽUJE /hra o zrození vraha/
18.9.2022 v 20:15, Kanclárna Moravská Třebová, Komenského 371/46
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
18.9.2022 v 19:00, MORAVSKÁ TŘEBOVÁ, za muzeem
Sávitrí
17.9.2022 v 15:30, BRNO, Divadlo Polárka, Tučkova 34
Žabáci
30.8.2022 v 19:15, Brno, Obecká 13
Žabáci (Sny starého dědka)
30.8.2022 v 19:00, BRNO; Dvorková scéna, Obecká 13
Figurkov
30.8.2022 v 18:00, BRNO; Dvorková scéna, Obecká 13
Jezevec na borovici
27.8.2022 v 17:30, VELKÉ MEZIŘÍČÍ; zahrada eko centra Chaloupky (Ostrůvek)
Jezevec na borovici
27.8.2022 v 15:00, OLŠÍ NAD OSLAVOU; fotbalové hřiště
Sávitrí
26.8.2022 v 20:15, BRNO; Dvorková scéna, Obecká 13
Stínodílna - výtvarná dílna
26.8.2022 v 19:30, BRNO-Líšeň; Obecká 13- zahrada
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
21.8.2022 v 20:00, ZNOJMO, Kapucínská zahrada za Vlkovou věží
Jezevec na borovici
20.8.2022 v 16:00, ZNOJMO, nádvoří hradu
Stínodílna - výtvarná dílna
20.8.2022 v 15:15, ZNOJMO, nádvoří hradu
Figurkov
20.8.2022 v 15:00, ZNOJMO, nádvoří hradu
Stínodílna - výtvarná dílna
30.7.2022 v 17:00, OSTRAVA, Divadlo loutek
Spoutaný trávou
30.7.2022 v 16:00, OSTRAVA, Divadlo loutek
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
29.7.2022 v 19:00, OSTRAVA, Divadlo loutek
Stínodílna - výtvarná dílna
24.7.2022 v 14:00, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU, Tkalcovna pod zámkem
Žabáci (Sny starého dědka)
17.7.2022 v 20:00, MALEJOVICE, tábor Nadace Klíček
Figurkov
17.7.2022, MALEJOVICE, tábor Nadace Klíček
Figurkov
9.7.2022 v 15:00, VESELÍ NAD MORAVOU, zámecký park
Beseda s PAVLOU DOMBROVSKOU a představení PUTIN LYŽUJE /hra o zrození vraha/
8.7.2022 v 21:00, VESELÍ NAD MORAVOU, zámecký park
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
8.7.2022 v 20:00, VESELÍ NAD MORAVOU, zámecký park
Figurkov
8.7.2022 v 17:00, VESELÍ NAD MORAVOU, zámecký park
Zpověď bachaře
28.6.2022 v 22:15, HRADEC KRÁLOVÉ, Radnice
Beseda s PAVLOU DOMBROVSKOU a představení PUTIN LYŽUJE /hra o zrození vraha/
23.6.2022 v 19:00, Náchod, v parku u kostela sv. Michala
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
23.6.2022 v 18:00, Náchod, v parku u kostela sv.Michala
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
16.6.2022 v 20:00, ZLÍN, nám. Míru
Spoutaný trávou
10.6.2022 v 9:30, PLZEŇ, Depo 2015, Presslova 14
Obnovená premiéra PARAMISA (Chytrý hloupý Rom) a hudebně-taneční workshop
4.6.2022 v 14:00, BRNO, park Hvězdička, Hvězdová
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
21.5.2022 v 19:00, BRNO, u Pavilonu Anthropos, Pisárecká 273
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
21.5.2022 v 13:30, BRNO, u Pavilonu Anthropos, Pisárecká 273
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
14.5.2022 v 20:00, SVITAVY, park Jana Palacha
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
11.5.2022 v 19:00, BANSKÁ BYSTRICA, Záhrada - Centrum nezávislej kultury, Nám. SNP 16/16
Hygiena krve
28.4.2022 v 19:00, Klub Leitnerova
Sávitrí
24.4.2022 v 15:00, BRNO, Klub Leitnerova
Spoutaný trávou
21.4.2022 v 19:30, BRNO, CED, Zelný trh 9
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
20.4.2022 v 19:00, BRNO, Moravské náměstí, vedle Jošta
Spoutaný trávou
9.4.2022 v 16:00, MALOVICE, Švestkový dvůr
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
1.4.2022 v 19:00, BRNO, Moravské náměstí, u Jošta
Sávitrí
19.3.2022 v 20:00, HAMERNICE
Sávitrí
15.3.2022 v 10:00, BRNO, Klub Leitnerova
Hygiena krve
11.3.2022 v 19:00, POLIČKA, Divadelní klub
Hygiena krve
11.3.2022 v 10:00, POLIČKA, Divadelní klub
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
8.3.2022 v 19:00, Nová Cvernovka, Bratislava
Beseda s JAKUBEM SKALNÍKEM ve Svitavách a představení PUTIN LYŽUJE /hra o zrození vraha/
4.3.2022 v 20:00, SVITAVY; Fabrika Svitavy, Wolkerova alej 92/18
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
4.3.2022 v 19:00, SVITAVY; Fabrika Svitavy, Wolkerova alej 92/18
Spoutaný trávou
22.2.2022 v 14:00, BRNO, Klub Leitnerka
Spoutaný trávou
20.2.2022 v 15:00, VESELÍ N.MOR., Veselské kulturní centrum, nám. Míru 667
Domovní requiem (zlá hra)
8.2.2022 v 19:30, BRNO, CED- Sklepní scéna, Zelný trh 9
Zpověď bachaře
2.2.2022 v 19:00, BRNO, Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Stínodílna - výtvarná dílna
30.1.2022 v 17:00, PRAHA - Suchdol, Komunitní centrum Půda, Suchdolské nám. 734/3
Spoutaný trávou
30.1.2022 v 16:00, PRAHA - Suchdol, Komunitní centrum Půda, Suchdolská 734/3
Hygiena krve
27.1.2022 v 19:00, BRNO, Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Sávitrí
12.1.2022 v 14:00, BRNO, Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Sávitrí
11.1.2022 v 14:00, BRNO, Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Stínodílna - výtvarná dílna
9.1.2022 v 16:00, BRNO, Dělňák Líšeň, Klajdovská 28
Spoutaný trávou
9.1.2022 v 15:00, BRNO, Dělňák Líšeň, Klajdovská 28
Stínodílna - výtvarná dílna
12.12.2021 v 16:30, PACOV, komunitní centrum, Španovského 319
Sávitrí
12.12.2021 v 15:30, PACOV, komunitní centrum, Španovského 319
Stínodílna - výtvarná dílna
10.12.2021 v 19:00, BRNO, Centrum experimentálního divadla, Zelný trh 9
Spoutaný trávou
10.12.2021 v 18:00, BRNO, Centrum experimentálního divadla, Zelný trh 9
Stínodílna - výtvarná dílna
6.12.2021 v 16:40, Salesiánské středisko mládeže Líšeň
Stínodílna - výtvarná dílna
5.12.2021 v 15:30, PRAHA, Vyšehrad, Staré purkrabství, V Pevnosti 161
Andělé z lesa
5.12.2021 v 15:00, PRAHA, Vyšehrad, Staré purkrabství, V Pevnosti 161
Stínodílna - výtvarná dílna
23.11.2021 v 15:30, PRAHA, Vyšehrad, Staré purkrabství, V Pevnosti 161
Beseda s DANUŠÍ NERUDOUVOU a představení ZPOVĚĎ BACHAŘE
21.11.2021 v 19.30, Centrum experimentálního divadla, Zelný trh 9, Brno
Beseda s JANEM ŠPILAREM a JANOU SOUKUPOVOU a představení PUTIN LYŽUJE
17.11.2021 v 19:50, BRNO, Moravské náměstí, u Jošta
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
17.11.2021 v 18:45, BRNO, Moravské náměstí, u Jošta
Beseda s MIROSLAVEM KARASEM a představení PUTIN LYŽUJE
14.11.2021 v 18:00, Komunitní zahrada Suchdol, Suchdolská 39, Praha
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
14.11.2021 v 17:00, PRAHA, Komunitní zahrada Suchdol
Zpověď bachaře
7.11.2021 v 17:30, PRAHA, divadlo Minor, malá scéna, Vodičkova 674
Beseda s TOMÁŠEM VLACHEM v Jihlavě a představení PUTIN LYŽUJE
28.10.2021 v 18:40, Jihlava, Smetanovy sady, kostel sv. Ducha
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
28.10.2021 v 17:30, JIHLAVA, Smetanovy sady, vojenský stan u kostela sv. Ducha
Beseda s EVOU KALIČINSKOU a představení HYGIENA KRVE
15.10.2021 v 19.30, Centrum experimentálního divadla, Terén, Zelný trh 9, Brno
Zpověď bachaře
11.10.2021 v 19:30, BRNO, Centrum experimentální divadla, Zelný trh 9
Beseda PAVLY DOMBROVSKÉ s publikem A představení ZPOVĚĎ BACHAŘE
11.10.2021 v 19:00, Centrum experimentálního divadla, Terén, Zelný trh 9, Brno
Pavla zpívá
10.10.2021 v 16:30, BRNO, Zahrada Orlovny, Holzova 7
Figurkov
10.10.2021 v 15:00, BRNO, Zahrada Orlovny, Holzova 7
Beseda s JANEM URBANEM a představení ZPOVĚĎ BACHAŘE
8.10.2021 v 20:00, PRAHA, Divadlo VILA Štvanice, ostrov Štvanice 858
Zpověď bachaře
8.10.2021 v 19:00, PRAHA, Divadlo VILA Štvanice, ostrov Štvanice 858
Beseda s JANOU USTOHALOVOU a představení PUTIN LYŽUJE
6.10.2021 v 19:00, Piazzetta před Janáčkovým divadlem a Klub Desert, Brno
Beseda s JANOU USTOHALOVOU a představení PUTIN LYŽUJE v Boskovicích
1.10.2021 v 19:30, Panský dvůr a komunitní centrum Prostor, Hradní 3, Boskovice
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
1.10.2021 v 19:00, BOSKOVICE, Hradní 3
Beseda s MILOŠEM GREGOREM a představení PUTIN LYŽUJE v Boskovicích
1.10.2021 v 10:00, Panský dvůr a komunitní centrum Prostor, Hradní 3, Boskovice
Spoutaný trávou
26.9.2021 v 15:00, PRAHA, Vyšehrad, Staré purkrabství, V Pevnosti 161
Beseda s ONDŘEJEM KUNDROU a představení PUTIN LYŽUJE ve Štvanici
25.9.2021 v 19:00, Divadlo VILA Štvanice, ostrov Štvanice, Praha 858
Hygiena krve
24.9.2021 v 19:30, BRNO, Centrum experimentálního divadla, Zelný trh 9
Beseda s MIROSLAVEM MAREŠEM a představení HYGIENA KRVE
24.9.2021 v 19:00, CED, Zelný trh 9, Brno
Zpověď bachaře
20.9.2021 v 19:30, BRNO, Centrum experimentální divadla, Zelný trh 9
Jezevec na borovici
18.9.2021 v 16:00, BRNO, Björnsonův sad
Hygiena krve
11.9.2021 v 19:30, HODONÍN U KUNŠTÁTU, Památník Romů a Sintů na Moravě
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
4.9.2021 v 20:10, JIČÍN-SEDLIČKY, festival LODŽIE WORLDFEST 2021
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
4.9.2021 v 16:30, JIČÍN-SEDLIČKY, festival LODŽIE WORLDFEST 2021
Beseda s VOJTĚCHEM BOHÁČEM a představení PUTIN LYŽUJE na LODŽIE WORLDFEST 2021
4.9.2021 v 14:30, Valdštejnská lodžie, Jičín-Sedličky 4
Jezevec na borovici
4.9.2021 v 12:50, JIČÍN, Jičín-Sedličky 4
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
3.9.2021 v 19:30, JIČÍN-SEDLIČKY, festival LODŽIE WORLDFEST 2021
Sávitrí
30.8.2021 v 20:30, BRNO, Letní scéna BuranTeatr, Kounicova 22
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
28.8.2021 v 19:00, JIMRAMOV, festival Otevřeno
Beseda se SJARHEJEM SMATRYČENKOU a představení PUTIN LYŽUJE na festivalu Otevřeno Jimramov
28.8.2021 v 18:00, Kavárna Kovářova Kobyla, Náměstí Jana Karafiáta 7, Jimramov
Figurkov
28.8.2021 v 14:00, Jimramov, festival Otevřeno
Jezevec na borovici
28.8.2021 v 12:00, JIMRAMOV, festival Otevřeno
Spoutaný trávou
25.8.2021 v 20:00, BRNO, Dvorková scéna, Obecká 13
Spoutaný trávou
24.8.2021 v 20:00, BRNO, Dvorková scéna, Obecká 13
Spoutaný trávou
21.8.2021 v 14:30, Chříč, Křič fest
Figurkov
21.8.2021 v 13:00, Chříč, Křič fest
Festival Líšeň sobě XII
20.8.2021 v 19:00, BRNO-LÍŠEŇ, Jedlý park, Sedláčkova
Jezevec na borovici
12.8.2021 v 15:30, JIHLAVA, Léto s gustem, jihlavské náměstí
Stínodílna - výtvarná dílna
12.8.2021 v 13:00, JIHLAVA, Léto s gustem, jihlavské náměstí
Spoutaný trávou
8.8.2021 v 20:30, BRNO, Letní scéna BuranTeatr, Kounicova 22
Spoutaný trávou
31.7.2021 v 20:30, Jelenice 350, dvůr Chata Marina, Brněnská přehrada, zastávka parníku Jelenice
Stínodílna - výtvarná dílna
31.7.2021 v 19:30, Jelenice 350, Chata Marina, Brněnská přehrada - zastávka parníku Jelenice
Spoutaný trávou
25.7.2021 v 21:00, Hrad Košumberk
Stínodílna - výtvarná dílna
25.7.2021 v 15:00, Hrad Košumberk
Domovní requiem (zlá hra)
18.7.2021 v 20:30, BRNO, Letní scéna BuranTeatr, Kounicova 22
Domovní requiem (zlá hra)
16.7.2021 v 20:00, Jelenice 350, dvůr Chata Marina, Brněnská přehrada, zastávka parníku Jelenice
Jezevec na borovici
12.7.2021 v Neveřejné hraní, Malejovice
Figurkov
11.7.2021 v 16:00, Janovičky u Luže
Jezevec na borovici
11.7.2021 v 15:00, JANOVIČKY U LUŽE, u kostela
Zpověď bachaře
5.7.2021 v 21:00, CHRUDIM, Loutkářská Chrudim 2021
Jezevec na borovici
20.6.2021 v 17:00, BRNO, Jedlý park, Sedláčkova 28
Jezevec na borovici
5.6.2021 v 17:00, BRNO, Líšeňská rokle
Figurkov
5.6.2021 v 16:00, BRNO, Líšeňská rokle
Figurkov
29.5.2021 v 17:00, Rosice
Figurkov
22.5.2021 v 13:00, Žeravice
Jezevec na borovici
22.5.2021 v 12:15, Žeravice
Andělé z lesa
29.11.2020, PRAHA, Vyšehrad, Staré purkrabství
Spoutaný trávou
27.11.2020 v 19:00, MARTIN, Barmuseum, Budova Slovenského národného múzea, Malá hora 2
Stínodílna - výtvarná dílna
25.11.2020 v 13:00, STEAM - Prague Fringe Reimagined
Spoutaný trávou
25.11.2020 v 12:00, STREAM - Prague Fringe Reimagined
Sávitrí
24.11.2020 v 16:30, STREAM - PRAHA, Prague Fringe Reimagined
Domovní requiem (zlá hra)
23.11.2020 v 19:30, BRNO, Sklepní scéna Centra experimentálního divadla, Zelný trh 9
Andělé z lesa
16.11.2020, BŘECLAV, Mezinárodní den tolerance
Spoutaný trávou
7.11.2020, MALOVICE, Švestkový dvůr, Divadlo Continuo
Spoutaný trávou
31.10.2020 v 18:00, MALEJOVICE, Dětský hospic - Den otevřených dveří
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
30.10.2020 v 18:00, JIHLAVA, Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava
Putin lyžuje /hra o zrození vraha/
24.10.2020, TRENČÍN
Spoutaný trávou
22.10.2020 v 14:00, BRNO, Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Spoutaný trávou
20.10.2020 v 19:30, BRNO, Centrum experimentálního divadla, Sklepní scéna, Zelný trh 9
Spoutaný trávou
17.10.2020 v 10:00, PLZEŇ, Klub divadla Alfa, Rokycanská 174
POSLEDNÍ KONCERT
3.10.2020 v 16:00, BRNO, Zahrada Orlovny, Holzova 7
Domovní requiem (zlá hra)
27.9.2020 v 19:00, ZRUŠENO - BRNO, Občerstvení Na Kamenné horce
Jezevec na borovici
26.9.2020 v 18:00, ZRUŠENO - BABICE NAD SVITAVOU, louka u fotbalového hřiště
Stínodílna - výtvarná dílna
26.9.2020 v 16:30, ZRUŠENO - BABICE NAD SVITAVOU, louka u fotbalového hřiště; Festival Mezi lesy
Spoutaný trávou
19.9.2020 v 19:30, KŘOVÍ, farní zahrada
Figurkov
19.9.2020 v 17:10, KŘOVÍ, farní zahrada
Stínodílna - výtvarná dílna
19.9.2020 v 17:00, KŘOVÍ, farní zahrada
Spoutaný trávou
19.9.2020 v 15:00, PRAHA, Kinského zahrada na Smíchově
Figurkov
19.9.2020 v 9:00, BRNO, u pavilonu Anthropos, Pisárecká 273
Figurkov
12.9.2020 v 15:00, ZRUŠENO - COVID! CHŘÍČ, pivovar, Chříč 2
Andělé z lesa
12.9.2020 v 13:15, ZRUŠENO - COVID! CHŘÍČ, pivovar, Chříč 2
Spoutaný trávou
12.9.2020, ZRUŠENO -COVID! CHŘÍČ, pivovar, Chříč 2
Spoutaný trávou
4.9.2020 v 19:00, JIČÍN, Valdštejnská lodžie
Spoutaný trávou
3.9.2020 v 20:00, BRNO, farní zahrada, Pohankova 43. Za deště v Dělňáku (Klajdovská 28)
Sávitrí
31.8.2020 v 20:00, BRNO, Obecká 13 - zahrada
Stínodílna - výtvarná dílna
31.8.2020 v 19:00, BRNO, Obecká 13 - zahrada;
Sávitrí
30.8.2020 v 20:30, BRNO, Obecká 13 - zahrada
Spoutaný trávou
28.8.2020 v 20:00, PRAHA, Letní scéna Štvanice - Pod mostem
Festival Líšeň sobě XI
23.8.2020 v 16:00, BRNO-LÍŠEŇ, Jedlý park, Sedláčkova
Stínodílna - výtvarná dílna
23.8.2020 v 15:00, BRNO, Jedlý park Sedláčkova, Festival Líšeň sobě
Robinson
22.8.2020 v 20:00, BRNO, KVŮLI DEŠTI PŘESUNUTÉ DO DĚLŇÁKU LÍŠEŇ, Klajdovská 28
Spoutaný trávou
17.8.2020 v 20:30, BRNO, nádvoří Domu pánů z Kunštátu, Festival Uprostřed
Figurkov
16.8.2020 v 14:00, BRNO, Moravské nám., Festival na prknech, dlažbě a trávě
Domovní requiem (zlá hra)
14.8.2020 v 19:30, BRNO, Moravské nám., Festival Na prknech, dlažbě i trávě
Sávitrí
11.8.2020 v 21:00, BRNO, nádvoří Domu pánů z Kunštátu, Dominikánská 348, Festival Uprostřed
Stínodílna - výtvarná dílna
9.8.2020 v 15:00, UHERSKÉ HRADIŠTĚ, Letní filmová škola
Žabáci (Sny starého dědka)
31.7.2020, MALEJOVICE, Dětský hospic
Hygiena krve
27.6.2020 v 18:00, Hlinsko