Archiv

Zpověď bachaře
11.10.2021 v 19:30, BRNO, Centrum experimentální divadla, Zelný trh 9
Zpověď bachaře
8.10.2021 v 19:00, PRAHA, Divadlo VILA Štvanice, ostrov Štvanice 858
Putin lyžuje
6.10.2021 v 19:00, BRNO, piazetta před Janáčkovým divadlem
Putin lyžuje
1.10.2021 v 19:00, BOSKOVICE, Hradní 3
Beseda s Ondřejem Kundrou z týdeníku Respekt
25.9.2021 v 20:30, Divadlo VILA Štvanice, ostrov Štvanice 858
Zpověď bachaře
20.9.2021 v 19:30, BRNO, Centrum experimentální divadla, Zelný trh 9
Putin lyžuje
4.9.2021 v 20:10, JIČÍN-SEDLIČKY, festival LODŽIE WORLDFEST 2021
Putin lyžuje
4.9.2021 v 16:30, JIČÍN-SEDLIČKY, festival LODŽIE WORLDFEST 2021
beseda s Vojtěchem Boháčem ze serveru VOXPOT
4.9.2021 v 14:30, JIČÍN, Jičín-Sedličky 4
Putin lyžuje
3.9.2021 v 19:30, JIČÍN-SEDLIČKY, festival LODŽIE WORLDFEST 2021
Sávitrí
30.8.2021 v 20:30, BRNO, Letní scéna BuranTeatr, Kounicova 22
Putin lyžuje
28.8.2021 v 19:00, JIMRAMOV, festival Otevřeno
Figurkov
28.8.2021 v 14:00, Jimramov, festival Otevřeno
Jezevec na borovici
28.8.2021 v 12:00, JIMRAMOV, festival Otevřeno
Spoutaný trávou
25.8.2021 v 20:00, BRNO, Dvorková scéna, Obecká 13
Spoutaný trávou
24.8.2021 v 20:00, BRNO, Dvorková scéna, Obecká 13
Spoutaný trávou
21.8.2021 v 14:30, Chříč, Křič fest
Figurkov
21.8.2021 v 13:00, Chříč, Křič fest
Jezevec na borovici
12.8.2021 v 15:30, JIHLAVA, Léto s gustem, jihlavské náměstí
Stínodílna - výtvarná dílna
12.8.2021 v 13:00, JIHLAVA, Léto s gustem, jihlavské náměstí
Spoutaný trávou
8.8.2021 v 20:30, BRNO, Letní scéna BuranTeatr, Kounicova 22
Beseda s Ondřejem Kundrou: Novičok nebo kulka: Jak umírají Putinovi kritici
5.8.2021 v 20:00, ZMĚNA - KVŮLI DEŠTI PŘESOUVÁME DO KAVÁRNY BURANTEATRU, KOUNICOVA 22, BRNO
Putin lyžuje
5.8.2021 v 19:00, BRNO, Moravské náměstí
Spoutaný trávou
31.7.2021 v 20:30, Jelenice 350, dvůr Chata Marina, Brněnská přehrada, zastávka parníku Jelenice
Stínodílna - výtvarná dílna
31.7.2021 v 19:30, Jelenice 350, Chata Marina, Brněnská přehrada - zastávka parníku Jelenice
Spoutaný trávou
25.7.2021 v 21:00, Hrad Košumberk
Stínodílna - výtvarná dílna
25.7.2021 v 15:00, Hrad Košumberk
Jezevec na borovici
12.7.2021 v Neveřejné hraní, Malejovice
Figurkov
11.7.2021 v 16:00, Janovičky u Luže
Jezevec na borovici
11.7.2021 v 15:00, JANOVIČKY U LUŽE, u kostela
Zpověď bachaře
5.7.2021 v 21:00, CHRUDIM, Loutkářská Chrudim 2021
Jezevec na borovici
20.6.2021 v 17:00, BRNO, Jedlý park, Sedláčkova 28
Zpověď bachaře
10.6.2021 v 19:30, Klub Leitnerova
Jezevec na borovici
5.6.2021 v 17:00, BRNO, Líšeňská rokle
Figurkov
5.6.2021 v 16:00, BRNO, Líšeňská rokle
Figurkov
29.5.2021 v 17:00, Rosice
Figurkov
22.5.2021 v 13:00, Žeravice
Jezevec na borovici
22.5.2021 v 12:15, Žeravice
Andělé z lesa
29.11.2020, PRAHA, Vyšehrad, Staré purkrabství
Spoutaný trávou
27.11.2020 v 19:00, MARTIN, Barmuseum, Budova Slovenského národného múzea, Malá hora 2
Stínodílna - výtvarná dílna
25.11.2020 v 13:00, STEAM - Prague Fringe Reimagined
Spoutaný trávou
25.11.2020 v 12:00, STREAM - Prague Fringe Reimagined
Sávitrí
24.11.2020 v 16:30, STREAM - PRAHA, Prague Fringe Reimagined
Domovní requiem (zlá hra)
23.11.2020 v 19:30, BRNO, Sklepní scéna Centra experimentálního divadla, Zelný trh 9
Andělé z lesa
16.11.2020, BŘECLAV, Mezinárodní den tolerance
Spoutaný trávou
7.11.2020, MALOVICE, Švestkový dvůr, Divadlo Continuo
Spoutaný trávou
31.10.2020 v 18:00, MALEJOVICE, Dětský hospic - Den otevřených dveří
Putin lyžuje
30.10.2020 v 18:00, JIHLAVA, Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava
Putin lyžuje
24.10.2020, TRENČÍN
Spoutaný trávou
22.10.2020 v 14:00, BRNO, Klub Leitnerka, Leitnerova 2
Spoutaný trávou
20.10.2020 v 19:30, BRNO, Centrum experimentálního divadla, Sklepní scéna, Zelný trh 9
Spoutaný trávou
17.10.2020 v 10:00, PLZEŇ, Klub divadla Alfa, Rokycanská 174
Domovní requiem (zlá hra)
27.9.2020 v 19:00, ZRUŠENO - BRNO, Občerstvení Na Kamenné horce
Jezevec na borovici
26.9.2020 v 18:00, ZRUŠENO - BABICE NAD SVITAVOU, louka u fotbalového hřiště
Stínodílna - výtvarná dílna
26.9.2020 v 16:30, ZRUŠENO - BABICE NAD SVITAVOU, louka u fotbalového hřiště; Festival Mezi lesy
Spoutaný trávou
19.9.2020 v 19:30, KŘOVÍ, farní zahrada
Figurkov
19.9.2020 v 17:10, KŘOVÍ, farní zahrada
Stínodílna - výtvarná dílna
19.9.2020 v 17:00, KŘOVÍ, farní zahrada
Spoutaný trávou
19.9.2020 v 15:00, PRAHA, Kinského zahrada na Smíchově
Figurkov
19.9.2020 v 9:00, BRNO, u pavilonu Anthropos, Pisárecká 273
Figurkov
12.9.2020 v 15:00, ZRUŠENO - COVID! CHŘÍČ, pivovar, Chříč 2
Andělé z lesa
12.9.2020 v 13:15, ZRUŠENO - COVID! CHŘÍČ, pivovar, Chříč 2
Spoutaný trávou
12.9.2020, ZRUŠENO -COVID! CHŘÍČ, pivovar, Chříč 2
Spoutaný trávou
4.9.2020 v 19:00, JIČÍN, Valdštejnská lodžie
Spoutaný trávou
3.9.2020 v 20:00, BRNO, farní zahrada, Pohankova 43. Za deště v Dělňáku (Klajdovská 28)
Sávitrí
31.8.2020 v 20:00, BRNO, Obecká 13 - zahrada
Stínodílna - výtvarná dílna
31.8.2020 v 19:00, BRNO, Obecká 13 - zahrada;
Sávitrí
30.8.2020 v 20:30, BRNO, Obecká 13 - zahrada
Spoutaný trávou
28.8.2020 v 20:00, PRAHA, Letní scéna Štvanice - Pod mostem
Stínodílna - výtvarná dílna
23.8.2020 v 15:00, BRNO, Jedlý park Sedláčkova, Festival Líšeň sobě
Robinson
22.8.2020 v 20:00, BRNO, KVŮLI DEŠTI PŘESUNUTÉ DO DĚLŇÁKU LÍŠEŇ, Klajdovská 28
Spoutaný trávou
17.8.2020 v 20:30, BRNO, nádvoří Domu pánů z Kunštátu, Festival Uprostřed
Figurkov
16.8.2020 v 14:00, BRNO, Moravské nám., Festival na prknech, dlažbě a trávě
Domovní requiem (zlá hra)
14.8.2020 v 19:30, BRNO, Moravské nám., Festival Na prknech, dlažbě i trávě
Sávitrí
11.8.2020 v 21:00, BRNO, nádvoří Domu pánů z Kunštátu, Dominikánská 348, Festival Uprostřed
Stínodílna - výtvarná dílna
9.8.2020 v 15:00, UHERSKÉ HRADIŠTĚ, Letní filmová škola
Hygiena krve
27.6.2020 v 18:00, Hlinsko
Adventní stínoherní dílna
21.12.2019 v 15:0, BRNO, Zahrada Orlovny, Holzova 7